BATUM'DAN SVENATİ'YE

Batum Tiflis Gori Svenati Bölgesi Turu

Sabit Fiyat

Era Tur’da rezervasyon yaparken paket tur fiyatı dışında hiçbir ek ücret ödemezsiniz

Ulaşım

Mercedes veya Wolksvagen marka geniş iç hacme sahip klimalı ve lüks araçlarla sağlanır

Gürcistan Turu

Batum'dan Tiflis'e Oradan Gori Svenati Bölgesi İle Devam Edecek 3 Gün 2 Gecelik Süper Bir Tur Daha Sizleri Bekliyor

Kişi Başı 275,00 TL

Hamsisiyle Horonuyla Kaliteli Doğasıyla Karadeniz'den Dillere Destan Batum ve Tiflis'i karşılamaya ne dersiniz?

Era Tur

Keyifli bir tur olacağına garanti veririz.

REZERVASYON VE DETAYLI BİLGİ İÇİN 0462 223 0083’Ü ARAYABİLİR YA DA YAN TARAFTAKİ FORMU  DOLDURABİLİRSİNİZ. FORMU DOLDURDUĞUNUZ GÜN İÇİNDE SİZE DÖNÜŞ YAPILACAKTIR

kafanagoretatil.com’da rezervasyon yaparken paket tur fiyatı dışında hiçbir ek ücret ödemezsiniz. Bazı firmalar tarafından otel giriş ücreti, ek hizmet bedeli vb isimler altında talep edilen ek ödemeler kafanagoretatil.com’da asla yoktur. Tüm yaz boyunca paket turlarımızın fiyatları sabittir. Farklı tarihlerde farklı ücretlendirmeler yoktur.  Rezervasyon yapmayı düşündüğünüz paket turu incelerken sayfanın sağ bölümünde ‘Fiyata dahil olanlar’ ve ‘Fiyata dahil olmayanlar’ başlıkları altında tam olarak ne için ödeme yapacağınızı açık bir şekilde görebilirsiniz.

Turumuz Trabzon çıkışlıdır. Ancak 14 ve üstü gruplar için Gümüşhane ve Trabzon’dan transfer hizmeti verilmektedir. Transfer ücreti kişi başı 20 TL’dir.

Trabzon’dan saat 19:00’da hareket

Giresun ve Gümüşhane’den saat 17:00’da hareket

Buradan yapacağınız rezervasyon için hiçbir ücret ödemezsiniz. Rezervasyonunuzu tamamladıktan sonra açılacak olan sayfayı yazdırarak yanınıza almayı lütfen unutmayınız.

Rezervasyon işleminizi tamamladıktan sonraki gün içinde kafanagoretatil.com ekibi rezervasyon için belirtmiş olduğunuz iletişim numaralarından size dönüş yapacaktır.

Gürcistan gezimiz her hafta sonu Cuma akşam hareket Pazar akşam dönüş şeklindedir. Yolculuğumuz 40 kişilik otobüslerle gerçekleşmektir. Turumuz 1 gece konaklamalıdır. Diğer gece Batum-Tiflis arası gece yolcuğu olarak geçmektedir.

Gürcistan’a geçmek için pasaporta ihtiyaç yoktur. Kimlik ile geçiş mümkündür. Ancak kimliğinizin fotoğraflı olması şart. 18 yaşından küçüklerin yurt dışı çıkışı için anne ve babanın yanında bulunması zorunludur aksi halde gümrük geçişine izin verilmemektedir. Gümrük işlemlerinde nüfus cüzdanından başka (ehliyet, kurum kimliği vb) kimlik kabul edilmemektedir. Yurt dışından alışveriş ve gümrüksüz olarak geçişini sağlayabileceğiniz mallar hakkında öğrenmek istediğiniz her şeyi rehberinizden öğrenebilirsiniz.

Turumuzdan Kareler

+90 535 8469505

Hızlı Rezevasyon Hattı

ÜCRETE DAHİL

 • 3 ve 4 yıldızlı otellerde konaklama
 • Klimalı lüks araçlarla ulaşım.
 • Kokartlı profesyonel rehberlik hizmeti.
 • Zorunlu seyahat sigortası.
 • Otellerde alınacak açık büfe kahvaltı.

ÜCRETE DAHİL DEĞİL

 • Müze ve örenyer giriş ücretleri.
 • 15 TL yurt dışı çıkış harcı.
 • Tur süresince tüm akşam yemekleri (menü olarak)
 • Tur süresince tüm öğle yemekleri
 • Her tür kişisel harcama
 • Otellerde alınacak tüm ekstralar.

TUR DETAYLARI

Birinci Gün

Paylaş

Cuma ; Akşam saatlerinde Trabzon’dan hareket ve Batum’a geçiş. Batum’da ışıklı su gösterilerini izledikten sonra geç bir akşam yemeği için kısa bir mola veriyoruz. Molamızın ardından Tiflis’e ulaşmak üzere yola çıkıyoruz.

İkinci Gün

Paylaş

Cumartesi; Gece yolculuğumuzun ardından sabah saatlerinde Tiflis’e ulaşıyoruz. Kahvaltımızın ardından, yürüyerek Tiflis’i keşfe çıkıyoruz. Rustaveli Caddesi’ne paralel olarak kurulu olan 9 Nisan Parkı ilk durağımız olacak. Kura Nehri üzerindeki köprüde yer alan Sovyet Pazarı’nda ise deyim yerindeyse yok yok. Çok enteresan objelerle karşılaşıp fotoğraf çektikten sonra, Özgürlük Meydanı’na gidiyoruz. St.George heykelini gördükten sonra, Eski Tiflis’e doğru yürüyüş yaparken bir çok eski kilise ve sinagog görüp, şehre hakim noktada yer alan Narikala Kalesi gezisiyle günü sonlandırıyoruz ve konaklama için otelimize gidiyoruz.

Üçüncü Gün

Paylaş

Pazar; Sabah kahvaltısının ardından Gürcistan’ın 2. büyük kenti olan ve Kolhis Krallığı’na başkentlik yapmış olan Kutaisi’ye gidiyoruz. Halen Batı Gürcistan’ın merkezi olan şehirde; içinde 3 kilise bulunan Gelati Manastırı’nı, şehre hakim bir noktada kurulu 10.yy’a tarihlenen Bagreti Tapınağı’nı, ardından da mağaraları ve dinazor ayak izleri ile ünlü Satoplia dağlarını geziyoruz. Sonraki durağımız ise Stalin’in şehri olarak bilinen Gori. Burada Stalin Müzesi ziyaretinin ardından Batum’a doğru yola çıkıyoruz. Batum’da panoramik şehir turunun ardından Türkiye’ye geçiş için Sarp sınır kapısına geçiyoruz. Gümrük işlemlerimizin ardından tekrar araçtaki yerlerimizi alıyoruz ve Trabzon’a doğru hareket ediyoruz. Trabzon’da başka bir turumuzda yeniden görüşmek dileği ile gezimizi sonlandırıyoruz

Diğer Turlarımız

Trabzon Tiflis

Tiflis Batum

Batum Svenati

Trabzon Rize Batum

   Not:   Hava durumu, yol şartları veya gerekli görülebilecek benzer bir durum halinde program akışında değişiklik yapılabilir. kafanagoretatil.com önceden haber vermeksizin tur programında her türlü değişiklik hakkına sahiptir.

BİZE ULAŞIN

 •   Gülbahar Hatun Mah. İnönü Cad. Yoltaş İşhanı No:63/14 Kat:2 Merkez / Trabzon

 •     Telefon:+90 462 223 0083
     Gsm: +90 535 846 9505

 •    Mail: info@eratour.com.tr

GALERİ

Era Tur

Biz, sizin için en iyi tatil alternatiflerini en katile, en ekonomik ve sorunsuz bir şekilde bir araya getirmek için çalışan bir grup profesyoneliz.Herkes tatil yapmayı sever. Zaten bu kesinlikle zorunlu bir ihtiyaçtır. Günümüz dünyasında insana nefes almak dışında yaşadığını hissettiren, hatırlatan aşka ne var ki?Biz de bu noktadan yola çıkarak size alışılmışın dışında, farklı gerçekten unutulmayacak anılar yaşatma fikriyle bir araya geldik

© Copyright 2016 Era Tur Turizm ( I Love Kafanagöretatil )