BATUM TURU

Batum Turu

Sabit Fiyat

Era Tur’da rezervasyon yaparken paket tur fiyatı dışında hiçbir ek ücret ödemezsiniz

Ulaşım

Mercedes veya Wolksvagen marka geniş iç hacme sahip klimalı ve lüks araçlarla sağlanır

Günübirlik Turlar

Batum Uzanan Bir Yolculuk Turun da Sizleri de Aramızda Görmekten Mutluluk Duyuyoruz.

Kişi Başı 80,00 TL

Keyifli bir tur olacağına garanti veririz.

Era Tur

Keyifli bir tur olacağına garanti veririz.

REZERVASYON Rezervasyonunuz kafanagoretatil.com’dan online olarak yapabileceğiniz gibi 0462 223 0083’ü arayarak da yapabilirsiniz. Her iki durumda da sizden ilk etapta ödeme talep edilmez. Rezervasyon sadece ön kayıt olarak alınır. Ödeme işlemi kesin rezervasyon işlemi yapılırken, yani ön kayıttan bir kaç gün sonra talep edilir. Ödemenizi banka yoluyla nakit olarak yapabileceğiniz gibi telefonda kredi kartı ile veya rezervasyon kısmından ulaşabileceğiniz mail order formunu doldurarak da yapabilirsiniz. Her durumda ödeme sırasında sizden talep edilecek olan kredi kartı bilgileriniz kafanagoretatil.com tarafından üçüncü şahıslarla asla paylaşılmaz ve hiç bir durumda, ödeme gerçekleşmemiş bile olsa kayıt altına alınmaz, saklanmaz. Gerçekleşmeyen ödeme için bilgileriniz sizden tekrar talep edilir.

kafanagoretatil.com’da rezervasyon yaparken paket tur fiyatı dışında hiçbir ek ücret ödemezsiniz. Bazı firmalar tarafından otel giriş ücreti, ek hizmet bedeli vb isimler altında talep edilen ek ödemeler kafanagoretatil.com’da asla yoktur. Tüm yaz boyunca paket turlarımızın fiyatları sabittir. Farklı tarihlerde farklı ücretlendirmeler yoktur.  Rezervasyon yapmayı düşündüğünüz paket turu incelerken sayfanın sağ bölümünde ‘Fiyata dahil olanlar’ ve ‘Fiyata dahil olmayanlar’ başlıkları altında tam olarak ne için ödeme yapacağınızı açık bir şekilde görebilirsiniz.

Batum Tur Programında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar;

* Kimlikle geçiş yapabilmek için TC nufus cüzdanı dışında ki kimlikler geçersizdir. (ehliyet,öğrenci kimliği vb.)

* Kimliklerin üzerinde soğuk mühür olması ve ciltlerinin yıpranmamış olması gerekir.

* 18 yaşını doldurmamış olanların ebeveyinlerinin her ikisininde yanlarında olması veya yanlarında olmayan ebeveyinlerinden noter onaylı muvaffakatname bulunduulmaları zorunludur.

* Gürcistan’a her türlü ateşli silah ve uyuşturucu madde sokulması kanunen yasaktır.

*Tur için gerekli olan kişi sayısına erişilememesi durumunda kafanagoretatil.com önceden haber vermek kaydı ile turu iptal etme hakkına sahiptir. Batum turu için aracımız her cumartesi-pazar saat 07:30’da kent merkezinden hareket etmektedir. Rezervasyon için 0462 223 0083‘ü arayabilirsiniz.

Turumuzdan Kareler

+90 535 8469505

Hızlı Rezevasyon Hattı

ÜCRETE DAHİL

 • Klimalı lüks araçlarla ulaşım.
 • Kokartlı profesyonel rehberlik hizmeti.
 • Zorunlu seyahat sigortası.
 • Tur süresince tüm öğle yemekleri

ÜCRETE DAHİL DEĞİL

 • Müze ve örenyer giriş ücretleri.
 • 15 TL yurt dışı çıkış harcı.
 • Her tür kişisel harcama

TUR DETAYLARI

Günübirlik Turlar

Paylaş

Sabah erken saatlerde Trabzon’dan Batum’a hareket. Sarp sınır kapısındaki gümrük işlemlerimizin ardından tekrar aracımızdaki yerlerimizi alıyoruz ve 10 dakikalık bir yolcuğun ardından Batum’a ulaşıyoruz. Batum’da, Batum Botanik Bahçesi, Gönye (Apsaros) Kalesi, Orta Camii, Türk Mahallesi, Rus Kilisesi, Öğle Yemeği, Piazza Meydanı, Avrupa Meydanı, Tiyatro Meydanı, Batum Bulvarı, Ali ve Nino Heykeli, Alışveriş İmkanı, panoramik şehir turu, akşam saatlerinde ışıklı su gösterileri (gruba bağlı) alışveriş için serbest zaman.

Diğer Turlarımız

Trabzon Tiflis

Tiflis Batum

Batum Svenati

Trabzon Rize Batum

   Not:   Hava durumu, yol şartları veya gerekli görülebilecek benzer bir durum halinde program akışında değişiklik yapılabilir. kafanagoretatil.com önceden haber vermeksizin tur programında her türlü değişiklik hakkına sahiptir.

   BATUM/GÜRCİSTAN :   geçişi için pasaport gerekmemektedir. Ancak nüfus cüzdanınızın mutlak suretle yanınızda olması gerekmektedir. Ehliyet, öğrenci kimliği, mesleki kimlik gibi belgeler ile geçiş yapılamamaktadır. 18 yaşından küçüklerin, eğer hem anne hem de babaları ile birlikte değilseler yurt dışına çıkışlarına izin verilmemektedir.

BİZE ULAŞIN

 •   Gülbahar Hatun Mah. İnönü Cad. Yoltaş İşhanı No:63/14 Kat:2 Merkez / Trabzon

 •     Telefon:+90 462 223 0083
     Gsm: +90 535 846 9505

 •    Mail: info@eratour.com.tr

GALERİ

Era Tur

Biz, sizin için en iyi tatil alternatiflerini en katile, en ekonomik ve sorunsuz bir şekilde bir araya getirmek için çalışan bir grup profesyoneliz.Herkes tatil yapmayı sever. Zaten bu kesinlikle zorunlu bir ihtiyaçtır. Günümüz dünyasında insana nefes almak dışında yaşadığını hissettiren, hatırlatan aşka ne var ki?Biz de bu noktadan yola çıkarak size alışılmışın dışında, farklı gerçekten unutulmayacak anılar yaşatma fikriyle bir araya geldik

© Copyright 2016 Era Tur Turizm ( I Love Kafanagöretatil )