DOĞU KARADENİZ

Eşsiz Güzelliyle Doğu Karadeniz Turu

Sabit Fiyat

Era Tur’da rezervasyon yaparken paket tur fiyatı dışında hiçbir ek ücret ödemezsiniz

Ulaşım

Mercedes veya Wolksvagen marka geniş iç hacme sahip klimalı ve lüks araçlarla sağlanır

Doğu Karadeniz

Doğu Karadeniz Turu.Sizleri de Aramızda Görmekten Mutluluk Duyuyoruz.

Kişi Başı 995,00 TL

Keyifli bir tur olacağına garanti veririz.

Era Tur

Keyifli bir tur olacağına garanti veririz.

REZERVASYON Rezervasyonunuz kafanagoretatil.com’dan online olarak yapabileceğiniz gibi 0462 223 0083’ü arayarak da yapabilirsiniz. Her iki durumda da sizden ilk etapta ödeme talep edilmez. Rezervasyon sadece ön kayıt olarak alınır. Ödeme işlemi kesin rezervasyon işlemi yapılırken, yani ön kayıttan bir kaç gün sonra talep edilir. Ödemenizi banka yoluyla nakit olarak yapabileceğiniz gibi telefonda kredi kartı ile veya rezervasyon kısmından ulaşabileceğiniz mail order formunu doldurarak da yapabilirsiniz. Her durumda ödeme sırasında sizden talep edilecek olan kredi kartı bilgileriniz kafanagoretatil.com tarafından üçüncü şahıslarla asla paylaşılmaz ve hiç bir durumda, ödeme gerçekleşmemiş bile olsa kayıt altına alınmaz, saklanmaz. Gerçekleşmeyen ödeme için bilgileriniz sizden tekrar talep edilir.

kafanagoretatil.com’da rezervasyon yaparken paket tur fiyatı dışında hiçbir ek ücret ödemezsiniz. Bazı firmalar tarafından otel giriş ücreti, ek hizmet bedeli vb isimler altında talep edilen ek ödemeler kafanagoretatil.com’da asla yoktur. Tüm yaz boyunca paket turlarımızın fiyatları sabittir. Farklı tarihlerde farklı ücretlendirmeler yoktur.  Rezervasyon yapmayı düşündüğünüz paket turu incelerken sayfanın sağ bölümünde ‘Fiyata dahil olanlar’ ve ‘Fiyata dahil olmayanlar’ başlıkları altında tam olarak ne için ödeme yapacağınızı açık bir şekilde görebilirsiniz.

TURUN BAŞLANGIÇ SAATİ10:00’dır. Uçak veya otobüs ile katılacak olan misafirlerimizin seyahatlerini bu saate göre planlamaları gerekmektedir.

TURUN BİTİŞ SAATİ 16:30’dur. Uçak veya otobüs ile Trabzon’dan ayrılacak olan misafirlerimiz bu saatten sonraki seferlere rezervasyon yaptırabilirler. Turumuza farklı illerden otobüs veya uçak ile katılacak olan misafirlerimiz 0462 223 0083’ü arayarak ulaşım için yardım alabilirler.

YEMEK Tur boyunca ilk gün kahvaltı, son gün akşam yemeği ve tüm öğle yemekleri dışındaki tüm öğünler belirtilen paket fiyatına dahildir. Öğle yemekleri gezi rotamız dahilindeki turistik restoran ve tesislerde grup olarak alınır. Ortalama bir öğle yemeğinin maliyeti tercih edilen menüye göre 18-25 TL arasında değişmektedir. Misafirlerimiz bu doğrultuda tur boyunca yapacakları kişisel harcamaları için yaklaşık bir bütçe oluşturabilirler.

Turumuzdan Kareler

+90 535 8469505

Hızlı Rezevasyon Hattı

ÜCRETE DAHİL

 • 3 ve 4 yıldızlı otellerde konaklama
 • Klimalı lüks araçlarla ulaşım.
 • Kokartlı profesyonel rehberlik hizmeti.
 • Müze ve örenyer giriş ücretleri.
 • Milli park giriş ücretleri.
 • 15 TL yurt dışı çıkış harcı.
 • Zorunlu seyahat sigortası.
 • Otellerde alınacak açık büfe kahvaltı.
 • Tur süresince tüm akşam yemekleri (menü olarak)
 • Tur süresince tüm öğle yemekleri

ÜCRETE DAHİL DEĞİL

 • Her tür kişisel harcama
 • Otellerde alınacak tüm ekstralar.

TUR DETAYLARI

Birinci Gün

Paylaş

Trabzon’da buluştuktan sonra önce konaklayacağımız otelimize yerleşiyoruz. Ardından öğle yemeği için köftesi ile ünlü Akçaabat’a uzanıyoruz. Öğle yemeğimizi aldıktan sonra dünyanın en uzun 2. mağarası olan Akçaabat’taki Çal Mağarası’nı ve doğal bir set gölü olan Sera Gölü’nü görmeye gidiyoruz. Ardından bulutların üstüne, Hıdırnebi Yaylası’na çıkıyoruz. Yaylada yürüyüş ve çevreyi keşfetmek için geçireceğimiz serbest zamanla muhteşem çam ormanlarının ve temiz havanın keyfini çıkardıktan sonra konaklama için otelimez geri dönüyoruz.

İkinci Gün

Paylaş

Oteldeki sabah kahvaltımızın arndından ikinci gün gezimize şehir turu ile başlıyoruz. Trabzon kent merkezini, kalesini, Muhteşem Süleyman’ın doğduğu evi, Atatürk Köşkü’nü ve Ayasofya Klisesi’ni gördükten sonra klise bahçesinde kısa bir mola veriyoruz. Molamızın ardından öğle yemeğimizi almak üzere tarihi Kalkanoğlu pilavcısının yolunu tutuyoruz. Öğle yemeğinnden sonra bakırcılar, kemer altı ve kunduracılarda kısa bir alışveriş turu ile Trabzon kent merkezini geziyoruz. Kısa yürüyüşümüzün ardından kenti kuşbakışı görebileceğimiz Boztepe’ye çıkıyoruz ve Trabzon’u kuşbakışı keşfediyoruz. Trabzon turumuzun ardından dinlenmek ve akşam yemeği için otelimize dönüyoruz.

Üçüncü Gün

Paylaş

Oteldeki açık büfe kahvaltımızın ardından otelden ayrılıyoruz ve Maçka’daki Altındere Vadisi Milli Parkı içinde yer alan meşhur Sümela Manastırı’nı ziyarete gidiyoruz. Sümela gezimizin ardından sütlacıyla meşhur Hamsiköy’ü görebilmek için yol boyunca Zigana’ya tırmanmaya devam ediyoruz. Hamsiköy’ü geçtikten sonra Zigana’nın doruk noktası yakınlarında eşsiz bir manzaraya sahip küçük bir krater gölü olan Limni Gölü kıyısında kısa bir mola veriyoruz. Molamızın ardından eşsiz bir doğa yapısı olan Torul’daki Karaca Mağarası’nı görmek için hareket ediyoruz. Öğle yemeği için Gümüşhane’de kısa bir mola verdikten sonra Santa Harabelerini görmek için tekrar yola çıkıyoruz. Santa Harabeleri’ni de gördükten sonra Bayburt’a uzanıyor ve eşsiz bir mimari ve Çoruh’un muhteşem manzarasında kurulan Baksı Sanat Galerisi’ni ziyaret ediyoruz. Baksı ziyaretimizin ardından Türkiye’nin önemli geçitlerinden biri olan Zigana Geçidi ile akşam yemeği ve konaklama için otelimize dönüyoruz.

Dördüncü Gün

Paylaş

Sabah erken saatlerde otelde kahvaltımızı aldıktan sonra Çamlıhemşin’deki Ayder yaylasını görmek için Rize’ye doğru yola çıkıyoruz. Daha sonra Ayder’e ulaşmak için eşsiz manzarasıyla Fırtına Vadisi boyunca yol alıyoruz. Aydere çıkmadan önce Fırtına Vadisi’nde muhteşem bir doğa ile rafting heyecanını tadıyoruz. Bu eşsiz heyecanın ardından tekrar Ayder yoluna düşüyoruz. Ayder’de öğle yemeği için kısa bir molanın ardından dileyenler yayladaki kaplıcalardan faydalanabilir. Ayder’i dilediğinizce keşfedebileceğiniz çevre gezilerinin ardından Gelin Tülü Şelalesi’ni görmeye gidiyoruz. Serbest zaman ve sonrasında akşam yemeği ve konaklama için otelimize gidiyoruz.

Beşinci Gün

Paylaş

Oteldeki kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılıyor ve Trabzon’a doğru yola çıkıyoruz. Birkaç saatlik yolculuğun ardından Trabzon Çaykara’daki meşhur Uzungöl’e varıyoruz. Burada göl çevresindeki gezintiler ve serbest zamanın ardından öğle yemeğimizi alıyoruz. Sonrasında dileyenler göl çevresindeki kafe ve restoranlarda çay ve nargile eşliğinde göl manzarasının tadını çıkarabilir. Öğle yemeğinin ardından tekrar yola çıkıyoruz ve Trabzon’a dönüyoruz. Başka bir Karadeniz turunda tekrar bir araya gelmek dileği ile ayrılıyoruz.

Diğer Turlarımız

Trabzon Tiflis

Tiflis Batum

Batum Svenati

Trabzon Rize Batum

   Not:   Hava durumu, yol şartları veya gerekli görülebilecek benzer bir durum halinde program akışında değişiklik yapılabilir. kafanagoretatil.com önceden haber vermeksizin tur programında her türlü değişiklik hakkına sahiptir.

   Geçici Pasaport:   BATUM/GÜRCİSTAN geçişi için pasaport gerekmemektedir. Ancak nüfus cüzdanınızın mutlak suretle yanınızda olması gerekmektedir. Ehliyet, öğrenci kimliği, mesleki kimlik gibi belgeler ile geçiş yapılamamaktadır. 18 yaşından küçüklerin, eğer hem anne hem de babaları ile birlikte değilseler yurt dışına çıkışlarına izin verilmemektedir.

BİZE ULAŞIN

 •   Gülbahar Hatun Mah. İnönü Cad. Yoltaş İşhanı No:63/14 Kat:2 Merkez / Trabzon

 •     Telefon:+90 462 223 0083
     Gsm: +90 535 846 9505

 •    Mail: info@eratour.com.tr

GALERİ

Era Tur

Biz, sizin için en iyi tatil alternatiflerini en katile, en ekonomik ve sorunsuz bir şekilde bir araya getirmek için çalışan bir grup profesyoneliz.Herkes tatil yapmayı sever. Zaten bu kesinlikle zorunlu bir ihtiyaçtır. Günümüz dünyasında insana nefes almak dışında yaşadığını hissettiren, hatırlatan aşka ne var ki?Biz de bu noktadan yola çıkarak size alışılmışın dışında, farklı gerçekten unutulmayacak anılar yaşatma fikriyle bir araya geldik

© Copyright 2016 Era Tur Turizm ( I Love Kafanagöretatil )