GÜRCİSTAN

Gürcistan Turu

Sabit Fiyat

Era Tur’da rezervasyon yaparken paket tur fiyatı dışında hiçbir ek ücret ödemezsiniz

Ulaşım

Mercedes veya Wolksvagen marka geniş iç hacme sahip klimalı ve lüks araçlarla sağlanır

Gürcistan Turu

Gürcistan Turun da Sizleri de Aramızda Görmekten Mutluluk Duyuyoruz.

Kişi Başı 900,00 TL

Keyifli bir tur olacağına garanti veririz.

Era Tur

Keyifli bir tur olacağına garanti veririz.

REZERVASYON Rezervasyonunuz kafanagoretatil.com’dan online olarak yapabileceğiniz gibi 0462 223 0083’ü arayarak da yapabilirsiniz. Her iki durumda da sizden ilk etapta ödeme talep edilmez. Rezervasyon sadece ön kayıt olarak alınır. Ödeme işlemi kesin rezervasyon işlemi yapılırken, yani ön kayıttan bir kaç gün sonra talep edilir. Ödemenizi banka yoluyla nakit olarak yapabileceğiniz gibi telefonda kredi kartı ile veya rezervasyon kısmından ulaşabileceğiniz mail order formunu doldurarak da yapabilirsiniz. Her durumda ödeme sırasında sizden talep edilecek olan kredi kartı bilgileriniz kafanagoretatil.com tarafından üçüncü şahıslarla asla paylaşılmaz ve hiç bir durumda, ödeme gerçekleşmemiş bile olsa kayıt altına alınmaz, saklanmaz. Gerçekleşmeyen ödeme için bilgileriniz sizden tekrar talep edilir.

kafanagoretatil.com’da rezervasyon yaparken paket tur fiyatı dışında hiçbir ek ücret ödemezsiniz. Bazı firmalar tarafından otel giriş ücreti, ek hizmet bedeli vb isimler altında talep edilen ek ödemeler kafanagoretatil.com’da asla yoktur. Tüm yaz boyunca paket turlarımızın fiyatları sabittir. Farklı tarihlerde farklı ücretlendirmeler yoktur.  Rezervasyon yapmayı düşündüğünüz paket turu incelerken sayfanın sağ bölümünde ‘Fiyata dahil olanlar’ ve ‘Fiyata dahil olmayanlar’ başlıkları altında tam olarak ne için ödeme yapacağınızı açık bir şekilde görebilirsiniz.

Gürcistan’a geçiş için pasaporta gerek yok. Kimlikle geçiş yapmak mümkün. Ancak kimliğinizin yıpranmamış, silik, yırtık, fotoğrafsız olmadığından emin olmanızda fayda var. Bazın Gürcü görevliler eski ve yıpranmış kimlikleri sorun haline getirebiliyor. Ayrıca kimlik olarak Türkiye Cumhuriyeti nüfus cüzdanı dışında hiçbir belge kabul edilmemektedir.

18 yaşından küçük olan ziyaretçilerimiz pasaportsuz olarak yurt dışına çıkabilmeleri için hem anne hem de babalarının yanlarında olması gerekmektedir. Anne yada babası olmaksızın yurt dışına çıkmak isteyenlerin ailelerinden noter onaylı ve imzalı muvafakatname almaları istenir.

Kimlikle yurt dışı çıkış harcı 15 TL’dir.

Turumuzdan Kareler

+90 535 8469505

Hızlı Rezevasyon Hattı

ÜCRETE DAHİL

 • 3 ve 4 yıldızlı otellerde konaklama
 • Klimalı lüks araçlarla ulaşım.
 • Kokartlı profesyonel rehberlik hizmeti.
 • Zorunlu seyahat sigortası.
 • Otellerde alınacak açık büfe kahvaltı.
 • Tur süresince tüm akşam yemekleri (menü olarak)

ÜCRETE DAHİL DEĞİL

 • Müze ve örenyer giriş ücretleri.
 • Milli park giriş ücretleri.
 • 15 TL yurt dışı çıkış harcı.
 • Tur süresince tüm akşam yemekleri (menü olarak)
 • Tur süresince tüm öğle yemekleri
 • Her tür kişisel harcama
 • Otellerde alınacak tüm ekstralar.

TUR DETAYLARI

Birinci Gün

Paylaş

Trabzon’dan Artvin Hopa’ya hareket. Hopa’da öğle yemeğinin ardından Cankurtaran Geçidi ile Çoruh Vadisi’nden geçerek Artvin kent merkezine giriş. Artvin’den sonra, Ardanuç Cehennem Deresi Kanyonunu ziyaret ve Şavşat. Kısa bir molanın ardından Yavuz Köyü, Şavşat vadileri, 2600 metredeki Sahara Geçidinden Ardahan’a ulaşım. Akşam yemeği ve konaklama Ardahan’daki otelimizde.

İkinci Gün

Paylaş

Sabah erken saatlerde Ardah’dan Türk Gözü Sınır Kapısı’na geçiş. Gümrük işlemlerinin ardından Gürcistan’a giriş. Vala Kasabası, tarihi Ahıska Şehri, UNESCO dünya kültür mirası listesinde yer alan Vardzia Manastır, Ahıska Kalesi ve Borjomi. Akşam yemeği, konaklama ve serbest zaman Borjomi’de.

Üçüncü Gün

Paylaş

Kahvaltının ardından ünlü Sovyet Lidesi Stalin’in doğum yeri olan Gori şehrine hareket. Stalin Müzesi ve Tiflis’e varış. Panaromik Tiflis şehir turu, Mtaminda Kilisesi, Nari Kalesi, Sioni Katedrali, Trinity Katedrali, Osmanlı Hamamı, Osmanlı Camii, Barış Köprüsü, Gürcistan’ın Anası Heykeli, TV kulesi. Akşam yemeği konaklama Tiflis’te. Akşam yemeğinin ardından serbest zaman.

Dördüncü Gün

Paylaş

Sabah erken saatlerde kahvaltının ardından, Kaheti bölgesindeki sevgililer şehri olarak bilinen Signagi Kasabası’na geçiyoruz. Tarihi şehir duvarları ve panaromik şehir turunun ardandan tekrar Tiflis’e dönüyoruz. Tiflis gölü kıyısındaki akşam yemeğinin ardından gece panaromik şehir turuna çıkıyoruz. Konaklama Tiflis’te.

Beşinci Gün

Paylaş

Sabah kahvaltısının ardından Kutaisi’ye geçiyoruz. Sataplia Nature Reserve (dinazor ayak izleri müzesi) parkını ziyaret ve park içinde sarkıt ve dikitlerden oluşan 400 metre uzunluğundaki muhteşem mağaradan geçerek kısa bir yer altı turu atıyoruz. Ardından Koblet kasabası ve sonrasında ünlü Batum. Konaklama için otele yerleşme ve akşam yemeğinin ardından Altın Post Heykeli, ışıklı su dansı gösterisi, bulvar gezisi ve serbest zaman.

Beşinci Gün

Paylaş

Sabah kahvaltısının ardından Kutaisi’ye geçiyoruz. Sataplia Nature Reserve (dinazor ayak izleri müzesi) parkını ziyaret ve park içinde sarkıt ve dikitlerden oluşan 400 metre uzunluğundaki muhteşem mağaradan geçerek kısa bir yer altı turu atıyoruz. Ardından Koblet kasabası ve sonrasında ünlü Batum. Konaklama için otele yerleşme ve akşam yemeğinin ardından Altın Post Heykeli, ışıklı su dansı gösterisi, bulvar gezisi ve serbest zaman.

Diğer Turlarımız

Trabzon Tiflis

Tiflis Batum

Batum Svenati

Trabzon Rize Batum

   Not:   Hava durumu, yol şartları veya gerekli görülebilecek benzer bir durum halinde program akışında değişiklik yapılabilir. kafanagoretatil.com önceden haber vermeksizin tur programında her türlü değişiklik hakkına sahiptir.

   Geçici Pasaport:   BATUM/GÜRCİSTAN geçişi için pasaport gerekmemektedir. Ancak nüfus cüzdanınızın mutlak suretle yanınızda olması gerekmektedir. Ehliyet, öğrenci kimliği, mesleki kimlik gibi belgeler ile geçiş yapılamamaktadır. 18 yaşından küçüklerin, eğer hem anne hem de babaları ile birlikte değilseler yurt dışına çıkışlarına izin verilmemektedir.

BİZE ULAŞIN

 •   Gülbahar Hatun Mah. İnönü Cad. Yoltaş İşhanı No:63/14 Kat:2 Merkez / Trabzon

 •     Telefon:+90 462 223 0083
     Gsm: +90 535 846 9505

 •    Mail: info@eratour.com.tr

GALERİ

Era Tur

Biz, sizin için en iyi tatil alternatiflerini en katile, en ekonomik ve sorunsuz bir şekilde bir araya getirmek için çalışan bir grup profesyoneliz.Herkes tatil yapmayı sever. Zaten bu kesinlikle zorunlu bir ihtiyaçtır. Günümüz dünyasında insana nefes almak dışında yaşadığını hissettiren, hatırlatan aşka ne var ki?Biz de bu noktadan yola çıkarak size alışılmışın dışında, farklı gerçekten unutulmayacak anılar yaşatma fikriyle bir araya geldik

© Copyright 2016 Era Tur Turizm ( I Love Kafanagöretatil )