TİFLİS'DEN BATUM'A

Tiflis Batum Turu

Sabit Fiyat

Era Tur’da rezervasyon yaparken paket tur fiyatı dışında hiçbir ek ücret ödemezsiniz

Ulaşım

Mercedes veya Wolksvagen marka geniş iç hacme sahip klimalı ve lüks araçlarla sağlanır

Gürcistan Turu

Tiflis'den Batum'a 3 Gün 2 Gece Sürecek Olan Rüya Gibi Bir Tur Sizleri Bekliyor

Kişi Başı 320,00 TL

Hamsisiyle Horonuyla Kaliteli Doğasıyla Karadeniz'den Dillere Destan Batum ve Tiflis'i karşılamaya ne dersiniz?

Era Tur

Keyifli bir tur olacağına garanti veririz.

REZERVASYON VE DETAYLI BİLGİ İÇİN 0462 223 0083’Ü ARAYABİLİR YA DA YAN TARAFTAKİ FORMU  DOLDURABİLİRSİNİZ. FORMU DOLDURDUĞUNUZ GÜN İÇİNDE SİZE DÖNÜŞ YAPILACAKTIR

kafanagoretatil.com’da rezervasyon yaparken paket tur fiyatı dışında hiçbir ek ücret ödemezsiniz. Bazı firmalar tarafından otel giriş ücreti, ek hizmet bedeli vb isimler altında talep edilen ek ödemeler kafanagoretatil.com’da asla yoktur. Tüm yaz boyunca paket turlarımızın fiyatları sabittir. Farklı tarihlerde farklı ücretlendirmeler yoktur.  Rezervasyon yapmayı düşündüğünüz paket turu incelerken sayfanın sağ bölümünde ‘Fiyata dahil olanlar’ ve ‘Fiyata dahil olmayanlar’ başlıkları altında tam olarak ne için ödeme yapacağınızı açık bir şekilde görebilirsiniz.

Bu turumuz başlangıç noktası Trabzon bitiş noktası ise Van hava alanıdır. Uçak rezervasyonu için yardım almak isteyen misafirlerimiz 0462 223 0083’ü arayabilirler. TUR süresince ulaşım, katılımcı sayısı 18 kişiye kadar, bu tür gezi ve seyahatler için özel olarak tasarlanan Mercedes veya Wolksvagen marka geniş iç hacme sahip klimalı ve lüks araçlarla sağlanır. Katılımcı sayısı 19-29 kişi olan turlar için turizm ve kısa mesafe yolcu taşımacılığı için üretilmiş olan midibüsler ile ulaşım sağlanır.

Turumuzdan Kareler

+90 535 8469505

Hızlı Rezevasyon Hattı

ÜCRETE DAHİL

 • 3 ve 4 yıldızlı otellerde konaklama
 • Klimalı lüks araçlarla ulaşım.
 • Kokartlı profesyonel rehberlik hizmeti.
 • Milli park giriş ücretleri.
 • Zorunlu seyahat sigortası.
 • Otellerde alınacak açık büfe kahvaltı.
 • Tur süresince tüm akşam yemekleri (menü olarak)

ÜCRETE DAHİL DEĞİL

 • Müze ve örenyer giriş ücretleri.
 • 15 TL yurt dışı çıkış harcı.
 • Tur süresince tüm öğle yemekleri
 • Her tür kişisel harcama
 • Otellerde alınacak tüm ekstralar.

TUR DETAYLARI

Birinci Gün

Paylaş

Sabah saatlerinde Kutaisi’ye ulaşıyoruz. Halen Batı Gürcistan’ın merkezi olan şehirde; içinde 3 kilise bulunan Gelati Manastırı’nı, şehre hakim bir noktada kurulu 10.yy’a tarihlenen Bagreti Tapınağı’nı, ardından da mağaraları ve dinazor ayak izleri ile ünlü Satoplia dağlarını geziyoruz. Sonraki durağımız ise Stalin’in şehri olarak bilinen Gori. Burada Stalin Müzesi ziyaretinin ardından Tiflis’e hareket ediyoruz ve otelimize yerleşiyoruz.

İkinci Gün

Paylaş

Kahvaltımızın ardından, yürüyerek Tiflis’i keşfe çıkıyoruz. Rustaveli Caddesi’ne paralel olarak kurulu olan 9 Nisan Parkı ilk durağımız olacak. Kura Nehri üzerindeki köprüde yer alan Sovyet Pazarı’nda ise deyim yerindeyse yok yok. Çok enteresan objelerle karşılaşıp fotoğraf çektikten sonra, Özgürlük Meydanı’na gidiyoruz. St.George heykelini gördükten sonra, Eski Tiflis’e doğru yürüyüş yaparken bir çok eski kilise ve sinagog görüp, şehre hakim noktada yer alan Narikala Kalesi gezisiyle günü sonlandırıyoruz. Akşam vakti, dileyen misafirlerimiz Sülfür Hamamı’na gidebilir. (Terlik ve havlu bulundurmanızı kesinlikle öneriyoruz.) Tiflis keşfimizin ardından serbest zaman ve sonrasında Batum’a hareket.

Üçüncü Gün

Paylaş

Sabah saatlerinde Batum’a varış. Batum’u dolaşmaya çıkıyoruz ve öncelikle Batum’un simgesi haline gelmiş olan dünyaca meşhur Batum Botanik Parkı’nı ziyaret ediyoruz. Botanik Park, 113 hektarlık alana yayılmış enva-i çeşit bitki türüyle muhteşem bir seyir sunuyor. Park içinde yürüyerek dolaştıktan sonra şehir merkezine geri dönüyoruz. Avrupa Meydanı ve Altın Post (Medea) Heykeli, Arkeoloji ve Etnoğrafya Müzesi, Batum Bulvarı, Hayvanat (Kuş) Bahçesi görecek olduğumuz yerlerden bazıları. Akşamüstü Batum’u tepeden görmek için teleferikle Anio Dağı’na çıkıyoruz. Türkiye’ye geçiş

Diğer Turlarımız

Trabzon Tiflis

Tiflis Batum

Batum Svenati

Trabzon Rize Batum

   Not:   Hava durumu, yol şartları veya gerekli görülebilecek benzer bir durum halinde program akışında değişiklik yapılabilir. kafanagoretatil.com önceden haber vermeksizin tur programında her türlü değişiklik hakkına sahiptir.

BİZE ULAŞIN

 •   Gülbahar Hatun Mah. İnönü Cad. Yoltaş İşhanı No:63/14 Kat:2 Merkez / Trabzon

 •     Telefon:+90 462 223 0083
     Gsm: +90 535 846 9505

 •    Mail: info@eratour.com.tr

GALERİ

Era Tur

Biz, sizin için en iyi tatil alternatiflerini en katile, en ekonomik ve sorunsuz bir şekilde bir araya getirmek için çalışan bir grup profesyoneliz.Herkes tatil yapmayı sever. Zaten bu kesinlikle zorunlu bir ihtiyaçtır. Günümüz dünyasında insana nefes almak dışında yaşadığını hissettiren, hatırlatan aşka ne var ki?Biz de bu noktadan yola çıkarak size alışılmışın dışında, farklı gerçekten unutulmayacak anılar yaşatma fikriyle bir araya geldik

© Copyright 2016 Era Tur Turizm ( I Love Kafanagöretatil )