TRABZON ARTVİN

Trabzon Artvin Turu

Sabit Fiyat

Era Tur’da rezervasyon yaparken paket tur fiyatı dışında hiçbir ek ücret ödemezsiniz

Ulaşım

Mercedes veya Wolksvagen marka geniş iç hacme sahip klimalı ve lüks araçlarla sağlanır

Trabzon Artvin Turu

Trabzon Artvin Turun da Sizleri de Aramızda Görmekten Mutluluk Duyuyoruz.

Kişi Başı 570,00 TL

Keyifli bir tur olacağına garanti veririz.

Era Tur

Keyifli bir tur olacağına garanti veririz.

REZERVASYON Rezervasyonunuz kafanagoretatil.com’dan online olarak yapabileceğiniz gibi 0462 223 0083’ü arayarak da yapabilirsiniz. Her iki durumda da sizden ilk etapta ödeme talep edilmez. Rezervasyon sadece ön kayıt olarak alınır. Ödeme işlemi kesin rezervasyon işlemi yapılırken, yani ön kayıttan bir kaç gün sonra talep edilir. Ödemenizi banka yoluyla nakit olarak yapabileceğiniz gibi telefonda kredi kartı ile veya rezervasyon kısmından ulaşabileceğiniz mail order formunu doldurarak da yapabilirsiniz. Her durumda ödeme sırasında sizden talep edilecek olan kredi kartı bilgileriniz kafanagoretatil.com tarafından üçüncü şahıslarla asla paylaşılmaz ve hiç bir durumda, ödeme gerçekleşmemiş bile olsa kayıt altına alınmaz, saklanmaz. Gerçekleşmeyen ödeme için bilgileriniz sizden tekrar talep edilir.

kafanagoretatil.com’da rezervasyon yaparken paket tur fiyatı dışında hiçbir ek ücret ödemezsiniz. Bazı firmalar tarafından otel giriş ücreti, ek hizmet bedeli vb isimler altında talep edilen ek ödemeler kafanagoretatil.com’da asla yoktur. Tüm yaz boyunca paket turlarımızın fiyatları sabittir. Farklı tarihlerde farklı ücretlendirmeler yoktur.  Rezervasyon yapmayı düşündüğünüz paket turu incelerken sayfanın sağ bölümünde ‘Fiyata dahil olanlar’ ve ‘Fiyata dahil olmayanlar’ başlıkları altında tam olarak ne için ödeme yapacağınızı açık bir şekilde görebilirsiniz.

TURUN BAŞLANGIÇ SAATİ10:00’dır. Uçak veya otobüs ile katılacak olan misafirlerimizin seyahatlerini bu saate göre planlamaları gerekmektedir.

TURUN BİTİŞ SAATİ 16:30’dur. Uçak veya otobüs ile Trabzon’dan ayrılacak olan misafirlerimiz bu saatten sonraki seferlere rezervasyon yaptırabilirler. Turumuza farklı illerden otobüs veya uçak ile katılacak olan misafirlerimiz 0462 223 0083’ü arayarak ulaşım için yardım alabilirler.

TUR süresince ulaşım, katılımcı sayısı18 kişiye kadar, bu tür gezi ve seyahatler için özel olarak tasarlanan Mercedes veya Wolksvagen marka geniş iç hacme sahip klimalı ve lüks araçlarla sağlanır. Katılımcı sayısı 18-29 kişi olan turlar için turizm ve kısa mesafe yolcu taşımacılığı için üretilmiş olan midibüsler ile ulaşım sağlanır.

YEMEK Tur boyunca ilk gün kahvaltı, son gün akşam yemeği ve tüm öğle yemekleri dışındaki tüm öğünler belirtilen paket fiyatına dahildir. Öğle yemekleri gezi rotamız dahilindeki turistik restoran ve tesislerde grup olarak alınır. Ortalama bir öğle yemeğinin maliyeti tercih edilen menüye göre 18-25 TL arasında değişmektedir. Misafirlerimiz bu doğrultuda tur boyunca yapacakları kişisel harcamaları için yaklaşık bir bütçe oluşturabilirler.

Turumuzdan Kareler

+90 535 8469505

Hızlı Rezevasyon Hattı

ÜCRETE DAHİL

 • 3 ve 4 yıldızlı otellerde konaklama
 • Klimalı lüks araçlarla ulaşım.
 • Kokartlı profesyonel rehberlik hizmeti.
 • Milli park giriş ücretleri.
 • Zorunlu seyahat sigortası.
 • Otellerde alınacak açık büfe kahvaltı.
 • Tur süresince tüm akşam yemekleri (menü olarak)

ÜCRETE DAHİL DEĞİL

 • Müze ve örenyer giriş ücretleri.
 • Tur süresince tüm öğle yemekleri
 • Her tür kişisel harcama
 • Otellerde alınacak tüm ekstralar.

TUR DETAYLARI

Birinci Gün

Paylaş

Trabzon şehir turu, Atatürk Köşkü, Ayasofya Klisesi (camii), Ortahisar, Trabzon Kalesi, Kanuni Evi, Akçaabat Sera Gölü, Çal Mağarası, Hıdırnebi Yaylası, Kayabaşı Yaylası.

İkinci Gün

Paylaş

Maçka Altındere Milli Parkı, Sümela Manastırı, Coşan Dere, Hamsi Köy, Zigana, Karaca Mağarası

Üçüncü Gün

Paylaş

Memiş Ağa Konağı, Uzungöl, Fırtına Vadisi. Fırtına Deresi, Çamlıhemşin Ayder Yaylası, Tarihi taş kemer köprü.

Dördüncü Gün

Paylaş

Artvih Arhavi, Tarizi ikiz kemer köprüler, Mençuna Şelalesi, serbest zaman, Trabzon’a dönüş.

Diğer Turlarımız

Trabzon Tiflis

Tiflis Batum

Batum Svenati

Trabzon Rize Batum

   Not:   Hava durumu, yol şartları veya gerekli görülebilecek benzer bir durum halinde program akışında değişiklik yapılabilir. kafanagoretatil.com önceden haber vermeksizin tur programında her türlü değişiklik hakkına sahiptir.

   UNUTMAYIN! :   Karadeniz’in yaylarını gezerken deniz seviyesinden yaklaşık 2000m kadar yukarı çıkılır. Deniz kenarındaki hava sıcaklığı bölgedeki nemin de etkisiyle 35C hissedilirken yaylalarda bu sıcaklık 7-8C’ye kadar düşebilmektedir. Bilinen bölge iklimini göz önüne alarak yağmurun her daim beklenen bir olay olduğu unutulmamalıdır. Bu yüzden yanınızda ince bir ceket veya rahatça giyilip çıkarılabilecek bir kazak veya yağmurluk bulundurmayı ihmal etmeyin. Tur boyunca olabildiğince rahat kıyafetler ve mutlaka rahat ayakkabılar giyilmelidir. Özellikle yüksek topuklu ve sert tabanlı ayakkabılardan tatil keyfinizin kaçmaması için uzak durmanızı öneririz. Ayrıca en güzel anlarınız ölümsüzleştirmek, dostlarınız ve sevdiklerinizle paylaşabilmek için fotoğraf makinenizi yanınıza almayı UNUTMAYIN!

BİZE ULAŞIN

 •   Gülbahar Hatun Mah. İnönü Cad. Yoltaş İşhanı No:63/14 Kat:2 Merkez / Trabzon

 •     Telefon:+90 462 223 0083
     Gsm: +90 535 846 9505

 •    Mail: info@eratour.com.tr

GALERİ

Era Tur

Biz, sizin için en iyi tatil alternatiflerini en katile, en ekonomik ve sorunsuz bir şekilde bir araya getirmek için çalışan bir grup profesyoneliz.Herkes tatil yapmayı sever. Zaten bu kesinlikle zorunlu bir ihtiyaçtır. Günümüz dünyasında insana nefes almak dışında yaşadığını hissettiren, hatırlatan aşka ne var ki?Biz de bu noktadan yola çıkarak size alışılmışın dışında, farklı gerçekten unutulmayacak anılar yaşatma fikriyle bir araya geldik

© Copyright 2016 Era Tur Turizm ( I Love Kafanagöretatil )